Mobile Switch (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced
ka: გაფართოებული
