Mobile Switch (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Development
oc: Desvolopament

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Advanced
oc: Avançat

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Caches cleared.
oc: Memòries cau netejades.

en: Administer site configuration
oc: Administrar la configuracion del site

en: Administer themes
oc: Administrar los tèmas
