Mobile Switch (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Advanced
pt: Avançado

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: Theme settings
pt: Configurações de tema

en: Caches cleared.
pt: Todos os caches foram limpos.

en: Administer site configuration
pt: Administrar configuração do site

en: Administer themes
pt: Administrar temas

en: Development settings
pt: Configurações de desenvolvimento
