Mobile Switch (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Advanced
pt: Avançado

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Theme settings
pt: Configurações de tema

en: Caches cleared.
pt: As caches foram limpas.

en: Administer site configuration
pt: Administrar configuração do sítio

en: Administer themes
pt: Administrar temas
