Mobile Switch (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Development
ru: Разработка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Theme settings
ru: Настройки темы

en: Caches cleared.
ru: Кэш очищен

en: Administer site configuration
ru: Управление конфигурацией сайта

en: Administer themes
ru: Управление темами

en: Development settings
ru: Настройки разработки
