Mobile Switch (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Caches cleared.
th: ล้างแคชแล้ว

en: Administer site configuration
th: การบริหารจัดการการตั้งค่าเว็บไซต์

en: Administer themes
th: จัดการรูปแบบ
