Mobile Switch (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Development
tr: Geliştirme

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: Caches cleared.
tr: Önbellekler temizlendi.

en: Administer site configuration
tr: Site ayarlarını yönet

en: Administer themes
tr: Temaları yönet

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
