Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Development
bg: Разработка

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не
