Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Development
br: Diorren

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: About
br: Diwar-benn
