Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Advanced
eo: Specialaj
