Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Development
es: Desarrollo

en: Administration
es: Administración

en: Yes
es: Sí

en: Advanced
es: Avanzado

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Theme settings
es: Opciones de tema visual

en: About
es: Acerca de

en: Do not use
es: No usar

en: Uses
es: Usos

en: Caches cleared.
es: Cachés vaciadas.

en: Administer site configuration
es: Administrar configuración del sitio

en: Administer themes
es: Administrar temas

en: Checking for available updates
es: Buscando actualizaciones disponibles

en: Development settings
es: Configuración de desarrollo
