Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Development
et: Arendus

en: Administration
et: Haldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Advanced
et: Täpsem

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Caches cleared.
et: Kõik andmed vahemälust on kustutatud.

en: Administer site configuration
et: Saidi konfiguratsiooni administreerimine

en: Administer themes
et: Teemade haldamine

en: Checking for available updates
et: Saadaolevate uuenduste otsimine
