Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Development
eu: Garapena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Caches cleared.
eu: Cache-ak garbituta.

en: Administer site configuration
eu: Kudeatu webgunearen ezarpenak

en: Administer themes
eu: Gaiak kudeatu

en: Checking for available updates
eu: Eguneratze eskuragarriak arakatzen
