Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Development
fa: توسعه

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Caches cleared.
fa: حافظه موقت پاکسازی شد.

en: Administer site configuration
fa: مدیریت پیکربندی سایت

en: Administer themes
fa: مدیریت پوسته‌ها

en: Checking for available updates
fa: بررسی به‌روز رسانی‌های جدید
