Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Development
fi: Kehitys

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Caches cleared.
fi: Välimuistit tyhjennetty.

en: Administer site configuration
fi: Ylläpidä sivuston asetuksia

en: Administer themes
fi: Ylläpidä teemoja

en: Checking for available updates
fi: Uusien päivitysten haku
