Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
