Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Advanced
hu: Haladó

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: About
hu: Leírás

en: Never fetched
hu: Nem volt még beolvasva

en: Uses
hu: Használat

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.

en: Administer site configuration
hu: Webhely beállítása

en: Administer themes
hu: Sminkek adminisztrációja

en: Checking for available updates
hu: Elérhető frissítések ellenőrzése

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások
