Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Development
id: Pengembangan

en: Administration
id: Administrasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Theme settings
id: Pengaturan tema

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Caches cleared.
id: Singgahan sudah dikosongkan.

en: Administer site configuration
id: Pengelolaan konfigurasi situs

en: Administer themes
id: Mengelola tema tampilan

en: Checking for available updates
id: Memeriksa update yang tersedia
