Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Development
is: Þróun

en: Administration
is: Stjórnun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: About
is: Um
