Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Development
ja: 開発

en: Administration
ja: 管理

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Advanced
ja: 高度

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: About
ja: アバウト

en: Never fetched
ja: 未だ読み込んでいない

en: Uses
ja: 機能

en: Caches cleared.
ja: キャッシュがクリアーされました。

en: Administer site configuration
ja: サイト設定の管理

en: Administer themes
ja: テーマの管理

en: Checking for available updates
ja: 利用可能な最新版を確認中

en: Development settings
ja: 開発設定
