Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Development
kk: Дамыту

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Caches cleared.
kk: Кэш тазаланды.

en: Administer site configuration
kk: Сайт конфигурациясын басқару
