Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Caches cleared.
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​ជម្រះ ។

en: Administer site configuration
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្តាញ

en: Administer themes
km: គ្រប់​គ្រង​ស្បែក

en: Checking for available updates
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន
