Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
