Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Caches cleared.
ku: حەشارگە پاکرایەوە

en: Administer site configuration
ku: بەڕێوەبردنی ڕێکخستنی ماڵپەڕ

en: Administer themes
ku: بەڕێوەبردنی ڕووکارەکان
