Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Development
ml: വികസനം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
