Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: About
my: အကြောင်း
