Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Development
ne: विकास

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: About
ne: बारेमा
