Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Caches cleared.
pl: Pamięć podręczna została usunięta.

en: Mobile theme
pl: Motyw mobilny

en: Administer site configuration
pl: Administrowanie konfiguracją witryny

en: Administer themes
pl: Administrowanie skórkami

en: Checking for available updates
pl: Sprawdzanie dostępnych aktualizacji
