Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: About
ps: په اړه

en: Caches cleared.
ps: پټياد پاک شو.

en: Administer themes
ps: ويينو پازوالنه
