Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Development
sl: Razvoj

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
