Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
