Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
