Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
