Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Development
vi: Phát triển

en: Administration
vi: Quản lý

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Caches cleared.
vi: Đã xóa bộ nhớ đệm.

en: Administer site configuration
vi: Quản lý cấu hình site

en: Administer themes
vi: Quản trị giao diện

en: Checking for available updates
vi: Kiểm tra các bản cập nhật hiện có
