Mobile Switch (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস
