Mobile Switch (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Advanced
cy: Uwch

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol

en: Caches cleared.
cy: Storfa wedi clirio
