Mobile Switch (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Development
hr: Razvoj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Advanced
hr: Napredno

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Caches cleared.
hr: Priručna memorija je ispražnjena.

en: Administer site configuration
hr: Podešava lokaciju

en: Administer themes
hr: Upravlja predlošcima
