Mobile Switch (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Development
jv: Pangembangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Caches cleared.
jv: Telihé uwis diresiki.

en: Administer site configuration
jv: Ngelola konfigurasi situs

en: Administer themes
jv: Ngelola tema
