Mobile Switch (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Caches cleared.
mn: Түр ой санамжуудыг хоослочихсон.
