Mobile Switch (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Development
nn: Utvikling

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Administer site configuration
nn: Administrere oppsett for nettstaden
