Mobile Switch (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Advanced
ro: Avansat

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Caches cleared.
ro: Datele din cache au fost șterse.

en: Administer site configuration
ro: Administrați configurația site-ului

en: Administer themes
ro: Administrați teme
