Mobile Switch (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Development
uk: Розробка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Advanced
uk: Розширені

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Never fetched
uk: Не втягувалась

en: Do not use
uk: Не використовувати

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.

en: Administer site configuration
uk: Адміністрування конфігурації сайту

en: Administer themes
uk: Адміністрування тем

en: Couldn't check version: %error
uk: Неможливо перевірити версію: %error

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Mobile detection
uk: Визначення мобільного пристрою

en: Display debugging informations
uk: Показувати зневаджувальну інформацію

en: %title: The field must contain a value.
uk: %title: Поле має містити значення.

en: %title: The field must contain a URL in a valid format.
uk: %title: Поле має містити URL в чинному форматі.

en: %title: Do not use a trailing slash.
uk: %title: Не використовуйте косу риску в кінці.

en: %title: The field must contain a valid path.
uk: %title: Поле має містити чинний шлях.

en: The used operating mode is not supported.
uk: Використовуваний режим роботи не підтримується.
