Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Development
am: ልማት

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ
