Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Development
ar: التطوير

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Advanced
ar: متقدم

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Caches cleared.
ar: تم مسح ذاكرات التخزين الموقت.

en: Administer site configuration
ar: إدارة ضبط الموقع

en: Administer themes
ar: إدارة الحلل

en: Checking for available updates
ar: التحقق من التحديثات المتاحة
