Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Development
az: Develop

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced
az: Əlavə

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Caches cleared.
az: Keşlər təmizləndi.
