Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Development
be: Распрацоўка

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Advanced
be: Дадаткова

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Caches cleared.
be: Вычысціць кэш.

en: Administer site configuration
be: Адміністраваць канфігурацыю сайта

en: Administer themes
be: Адміністраванне тэмаў

en: Checking for available updates
be: Праверка на даступныя абнаўленні

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
