Mobile Switch (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced
ca: Avançat

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Caches cleared.
ca: Memòries cau netejades.

en: Administer site configuration
ca: Administra la configuració del lloc

en: Administer themes
ca: Administra els temes

en: Development settings
ca: Paràmetres de desenvolupament
