Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Development
cs: Vývoj

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Caches cleared.
cs: Vyrovnávací paměť vyčištěna.

en: Administer site configuration
cs: Administrovat nastavení webu

en: Administer themes
cs: Spravovat témata vzhledu

en: Checking for available updates
cs: Kontrola dostupných aktualizací.
