Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Caches cleared.
gl: As caches foron limpadas.

en: Administer site configuration
gl: Administrar configuración do sitio

en: Administer themes
gl: Administrar temas

en: Checking for available updates
gl: Buscando actualizacións dispoñibles
