Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Development
hi: उद्विकास

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Advanced
hi: विकसित

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Tablet device
hi: तख्ती यन्त्र

en: Refresh Mobile Detect
hi: मोबाइल का पता लगाना ताज़ा करना

en: Mobile Detect Import
hi: मोबाइल का पता लगाने के आयात

en: Mobile Detect class
hi: मोबाइल का पता लगाने के वर्ग

en: Multi site installation
hi: बहु साईट प्रतिष्ठापन

en: Mobile Detect
hi: मोबाइल का पता लगाने
